FAQ

Pytania i odpowiedzi

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Skontaktuj się z nami

Jeśli po zakupie zdjęć, nie otrzymałeś wiadomości e-mail na wskazany adres, sprawdź, czy wiadomośćnie trafiła do folderu SPAM. Po dokonaniu płatności możesz również pobrać zdjęcia korzystając z zakładki: status zamówienia.

Po zakupie pakietu, masz możliwość pobrania zdjęć z kategorii “Zdjęcia nieopisane”. Wystarczy, że klikniesz przycisk “Pobierz zdjęcie gratis”, który znajduje się obok przycisku “Kup zdjęcie” przy każdym zdjęciu.

Twoje zdjęcia mogę się znajdować w kategorii zdjęć nieopisanych.

Nie, odbitki nie są dostępne ale możesz zamówić wersje elektroniczne i wywołać w najbliższym foto labie.

Tak, filmy z mety realizujemy, ale tylko wyłącznie z serii Ironman-a. Filmy dostarczamy w rozdzieloczości 4K.

 

Jak mogę dołączyć do waszego zespołu jako fotograf?
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu jako fotograf, Najlepiej napisz do nas na info@maratomania.pl dołączając nam nam swoje portfolio. Skontaktujemy się z Tobą, jeśli będziemy mieli dla Ciebie ofertę pracy.

 

Czy mogę udostępniać moje zdjęcia w mediach społecznościowych lub w publikacjach?
Oczywiście! Twoje zdjęcia możesz bez przeszkód publikować na platformach społecznościowych. Jeżeli jednak planujesz wykorzystać je w celach komercyjnych, konieczne będzie nabycie licencji komercyjnej. Koszt licencji nie jest wliczony w cenę zdjęcia. W przypadku zainteresowania, prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Ci więcej informacji na ten temat. 

 

Jak długo muszę czekać na moje zdjęcia?

Twoje zdjęcia zostaną przygotowane do pobrania w ciągu kilku sekund po złożeniu zamówienia. Nasz zaawansowany system automatycznie przekaże je na podany przez Ciebie adres e-mail. To szybkie i wygodne rozwiązanie.

 

A Jeśli kupiłem swoje zdjęcia przez stronę organizatora lub przed zawodami?
Zazwyczaj Twoje zdjęcia będą gotowe do pobrania w ciągu 24-48 godzin po zakończeniu wydarzenia. Jednak czas ten może się różnić w zależności od skali i trudności wydarzenia, liczby i jakości zdjęć, oraz innych czynników. Dlatego prosimy o cierpliwość i zrozumienie. 

 

Jakie są rozmiary plików moich obrazów cyfrowych?
Rozmiar pliku waha się w granicach 0,5–5,0 MB.

5000x5000px. Pozwala to na uzyskanie ostrych wydruków, nawet na dużych obrazach. Te piękne cyfrowe obrazy mogą ozdabiać ściany w domu lub biurze.

 

Czy mogę otrzymać fakturę za zamówione zdjęcia?

Tak, możesz otrzymać fakturę za zamówione zdjęcia. Wystarczy, że podasz swoje dane do faktury w trakcie składania zamówienia lub wyślesz je na adres info@maratomania.pl po złożeniu zamówienia. Faktura zostanie wysłana na Twój adres e-mail w ciągu kilku dni roboczych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11 + lat
doświadczenia
450 + obsłużonych
zawodów
7 + milionów
wykonanych zdjęć