Oferta

 

Wydarzenie sportowe, w którym brałeś udział stało się już tylko wspomnieniem?

Z Maratomania.pl nie musi tak być!

 

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy na najchętniej odwiedzanych imprezach sportowych, w których udział biorą ludzie pełni pasji. Dokładnie tacy, jak Ty. Na każdym meetingu sportowym wykonujemy tysiące profesjonalnych fotografii – wśród nich może znaleźć się także Twoje zdjęcie.

 

Innowacja

Uwaga! Dostęp do fotografii poddanych profesjonalnej obróbce masz już w parę chwil po ich zamówieniu. To jedyna tak szybka usługa w Polsce!


Nasz sprzęt

Jak zawsze profesjonalny i gotowy na najlepsze ujęcia. Najwyższej jakości fotografie zapewnia znana i ceniona marka Canon, której aparaty i obiektywy dobieramy starannie do każdego rodzaju wydarzenia. U nas masz pewność, że pliki generowane są przez doświadczonego grafika. Każda z fotografii to indywidualnie wygenerowany plik RAW o wysokiej rozdzielczości. 

 

Ceny

Ceny pakietów będą indywidualnie dopasowane do określonych imprez. Aby kupić zdjęcie lub pakiet wystarczy kilka kliknięć. Cena każdego zdjęcia wyświetlona jest przy każdej fotografii wraz z przyciskiem [Kup zdjęcie],[Kup pakiet]

 

Sposób płatności

Płatność poprzez bezpieczny system  i Paypal
Płatność kartą kredytową VISA i MASTERCARD
Płatność przelewem tradycyjnym na nasz rachunek bankowy: 36 1140 2004 0000 3302 7472 8012
                                                                                 

Pakiet

Wykup pakiet zdjęć, który zawiera wszystkie fotografie z podanym przez Ciebie numerem startowym! Doskonały i łatwy sposób na Twoją pełną kolekcję zdjęć z wybranego wydarzenia sportowego!

 

Super pakiet

Zawiera wszystkie Twoje osobiste zdjęcia + film HD z Twoim wbiegiem na mete w formacie MPEG-4,

w wysokiej rozdzielczości.

 

 

Nie czekaj, już dziś pobierz Twoje foto z imprezy sportowej!