Oferta

 

Wydarzenie sportowe, w którym brałeś udział stało się już tylko wspomnieniem?

Z Maratomania.pl nie musi tak być!

 

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy na najchętniej odwiedzanych imprezach sportowych, w których udział biorą ludzie pełni pasji. Dokładnie tacy, jak Ty. Na każdym meetingu sportowym wykonujemy tysiące profesjonalnych fotografii – wśród nich może znaleźć się także Twoje zdjęcie.

 

Innowacja

Uwaga! Dostęp do fotografii poddanych profesjonalnej obróbce masz już w parę chwil po ich zamówieniu. Zamiast czekać kilka dni na zdjęcia uwieczniające Cię podczas startu w imprezie, ściągaj pliki już w kilka sekund po ich zamówieniu. To jedyna tak szybka usługa w Polsce!


Nasz sprzęt

Jak zawsze profesjonalny i gotowy na najlepsze ujęcia. Najwyższej jakości fotografie zapewnia znana i ceniona marka Canon, której aparaty i obiektywy dobieramy starannie do każdego rodzaju wydarzenia. U nas masz pewność, że pliki generowane są przez doświadczonego grafika. Każda z fotografii to indywidualnie wygenerowany plik RAW o wysokiej rozdzielczości. Wszystkie zdjęcia są wysyłane o wymiarach 3200px na długim boku.

 

Ceny

Ceny pakietów będą indywidualnie dopasowane do określonych imprez. Aby kupić zdjęcie lub pakiet wystarczy kilka kliknięć. Cena każdego zdjęcia wyświetlona jest przy każdej fotografii wraz z przyciskiem [Kup zdjęcie],[Kup pakiet]

 

Sposób płatności

Płatność poprzez bezpieczny system  i Paypal
Płatność kartą kredytową VISA i MASTERCARD
Płatność przelewem tradycyjnym na nasz rachunek bankowy: 36 1140 2004 0000 3302 7472 8012
                                                                                 

Pakiet

Wykup pakiet zdjęć, który zawiera wszystkie fotografie z podanym przez Ciebie numerem startowym! Doskonały i łatwy sposób na Twoją pełną kolekcję zdjęć z wybranego wydarzenia sportowego!

 

Super pakiet

Zawiera wszystkie Twoje osobiste zdjęcia + film HD z Twoim wbiegiem na mete w formacie MPEG-4,

w wysokiej rozdzielczości.

 

 

Nie czekaj, już dziś pobierz Twoje foto z imprezy sportowej!

Uwieczniamy Twoje sportowe emocje!

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Kopiowanie i wykorzystanie jakichkolwiek materiałów bez zgody jest nielegalne