Ofertomania

 

Czy szukasz profesjonalnej obsługi fotograficznej na swoich zawodach sportowych?

Chcesz zaoferować swoim zawodnikom niezapomniane pamiątki z ich sportowych sukcesów? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną propozycję!

Maratomania.pl to serwis, który specjalizuje się w fotografii sportowej. Nasz zespół fotografów jest obecny na największych i najciekawszych imprezach triathlonowych i biegowych w Polsce. Robimy dziesiątki tysięcy zdjęć, które pokazują emocje i dramatyzm wyścigów z perspektywy zawodników.

Co mamy do zaoferowania?

 • Doświadczenie: Jesteśmy na rynku ponad 10 lat i mamy bogate portfolio z różnych imprez sportowych. Znamy się na fotografii sportowej. Wiemy, co jest ważne dla organizatorów i dla zawodników.

 

 • Profesjonalne zdjęcia, które będą pamiątką dla uczestników i promocją dla sponsorów.
  Szybkie udostępnianie zdjęć na naszej stronie internetowej, mediach społecznościowych i innych platformach, gdzie mamy duże grono odbiorców.
  Zdjęcia w pełnej rozdzielczości, które można wykorzystać do druku, powiększeń lub innych celów.
 
 • Zwiększenie możliwości nawiązania nowych kontaktów i współpracy z innymi sponsorami, mediami lub odbiorcami, dzięki naszym opinii na rynku.
   
 • Współpraca: Przygotujemy dla Ciebie serię zdjęć reportażowych z każdej imprezy, które udostępnimy Ci z pełnymi prawami do ich wykorzystania. Będziesz mógł wykorzystywać je w dowolny sposób, np. do promocji swojej oferty, do tworzenia albumów czy gadżetów.

 

 • Jakość: Korzystamy z nowoczesnego sprzętu fotograficznego marki Canon i Nikon, który gwarantuje doskonałą jakość zdjęć w każdych warunkach. Każde zdjęcie jest indywidualnie obrabiane przez naszego grafika. Pracujemy dyskretnie i nie przeszkadzamy innym fotografom, zawodnikom ani widzom.

 

 • Korzyści: Zwiększenie zasięgu i widoczności imprezy dzięki naszej obecności w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikujemy nasze zdjęcia i informacje o naszych usługach, a także komunikujemy się z naszymi fanami i partnerami.

Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i pytania. Zapraszamy do spotkania się z nami w celu omówienia szczegółów współpracy.

Nie czekaj, dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów i zleć nam obsługę fotograficzną swoich imprez sportowych!

11 + lat
doświadczenia
450 + obsłużonych
zawodów
7 + milionów
wykonanych zdjęć